Курс SEO Практика

Вітаю, мене звати Артем Пилипець. Я працюю SEO спеціалістом в компанії SEO7 та веду свій навчальний канал: Youtube Школа SEO. Маю досвід роботи в сфері SEO більше 10 років.

Велика частина моїх підписників просили мене надати більше інформації по SEO ніж є в моїх безкоштовних уроках. Саме тому, я створив цей більш професійний практичний курс з пошукової оптимізації.

В цьому курсі я виклав всю інформацію яку вважаю необхідною для успішного просування сайтів у сучасних пошукових системах. Курс націлений на отримання практичних навичок з просування сайтів, актуальних знань, що необхідні для роботи зі своїм сайтом або клієнтськими проектами.

38 відео, 50 годин інформації

Матеріали курсу оновлені 10.05.2023

Курс на 100% Українською мовою


Чому та кому потрібен курс “SEO Практика просування сайтів”

🗸 Для власників сайтів

В курсі ми розглядаємо реальні ситуації на реальних сайтах. Знання націлені на отримання практичного досвіду, а не лише розуміння теорії.

🗸 Для спеціалістів

Велика частина учнів, це практикуючі SEO спеціалісти яким курс дозволяє структурувати знання та отримати специфічні навички з чужого досвіду.

🗸 Тим хто шукає роботу

Протягом всіх занять ми окремо зупиняємося на питаннях які можуть виникнути під час співбесіди. Розглядаємо базові знання які необхідні для старту кар’єри SEO спеціаліста з нуля.

🗸 Актуальна інформація

Курс постійно оновлюється, при отримані доступу до курсу ви отримуєте доступ і до всіх майбутніх оновлень.

🗸 Англомовне SEO

Ми розглядаємо стратегії просування, що актуальні в усьому світі. Окремо зупиняючись на особливостях роботи Google Україна, Google США чи західної Європи.

🗸 Оволодіння інструментами

Під час навчання ви отримаєте доступ до професійного пакету SEO інструментів від SEranking, що дозволить вам зрозуміти як на практиці відбувається робота спеціаліста з пошукової оптимізації.

🗸 Підписка на все життя

Ви отримуєте доступ до уроків на все життя. Заплативши один раз ви отримуєте постійний та необмежений доступ до навчальних матеріалів та всіх оновлень курсу.

🗸 Матеріали по GPT

В курс додані додаткові матеріали про використання ШІ чатів, в тому числі GTP чату в задачах SEO.


Як відбувається навчання?

Курс складається з 30 відео, а саме 25 уроків по 60-90 хвилин, та п’яти бонусних матеріалів. Кожне відео роскриває певну тему з пошукової оптимізації.

Уроки розбиті на 4 секції, по кожній секції підготовлені тести для самокнтролю. За допомогою тестування ви зможете краще зрозуміти як ви засвоїли матеріал, та на,що звернути додаткову увагу.

Разом з курсом ви отримуєте доаткові матеріали а саме: конспект лекцій на 40 сторінок, приклад технічного завдання для аудиту сайту, приклад технічного завдання на написання тексту (завдання на копірайтинг), віальний алгоритм для просування сайту.

Чи зможу я знайти роботу чи вести свої проекти після курсу?

Так, я вважаю, що в курсі надана вся необхідна інформація для успішного ведення проєкт. Я використовую саме ці матеріали для навчання SEO фахівців для навчання новачків в своїй команді. Окремо під час курсу я приділяю увагу питанням які можуть підійматись на співбесідах.


Як потрапити на курси?

Напишіть на пошту: artem.shatamba@gmail.com листа з темою “Хочу вчитись” і я відправлюв вам перший тестовий урок та реквізити для оплати. Якщо вам сподобається перший урок топісля оплати ви отримаєет всі матеріали курсу.

Ціна курсу: 3500 грн з них 1000 іде на ЗСУ

Військовослужбовці та учасники бойових дій можуть отримати доступ до курсу безкоштовно: Детальніше тут.


План курсу: SEO Практика

Урок 1: Аудит Індексації
Урок 2: Налаштування Sitemap та robots.txt
Урок 3: meta robots, canonical, пагінація
Урок 4: Відповідь сервера
Урок 5: HTTPS
Урок 6: Домен та Структура URL

Бонус 1: Налаштування фільтрів, Варіанти товарів, Налаштування Google Index API
Урок 7: Збір ключових слів
Урок 8: Створення груп ключових слів та структури сайту
Урок 9: Підходи до аналізу конкуренції
Урок 10:Типи посадкових сторінок
Бонус 2: Побудова звіту по ключовим словам в Google Data Studio

Урок 11: Основи текстової оптимізації
Урок 12: title, <h1>, головний ключ
Урок 13: <h2> – <h6>, alt , структура статті
Урок 14: Додаткові фактори тексту
Урок 15: Оптимізація зображень та відео

Бонус 3: Генерація контенту
Урок 16: Структуровані дані
Бонус 4: Розмітка структури сторінки

Урок 17: Оптимізація сніпету, Description
Урок 18: Довжина кліку та останній клік
Урок 19: Google Analytics – GA4

Урок 20: Швидкість завантаження
Урок 21: Швидкість завантаження – друга частина

Урок 22: Експертність, Авторитетність, Довіра E-A-T

Урок 23: Алгоритми оцінки сторінки за зовнішніми посиланнями
Урок 24: Внутрішні посилання
Урок 25: План посилань
Урок 26: Анкор лист
Урок 27: Посилання з форумів
Урок 28: Посилання в статтях
Урок 29: Аутріч
Урок 30: Дропи та PBN
Урок 31: Регіональність
Урок 32: Загальна стратегія, Організація робіт

Штучний Інтелект 1: Що таке ШІ чати. Типове використання
Штучний Інтелект 2: Генерація довгих текстів, GPT в Google Sheets

Відгуки випускників

Дмитрий Ревенко

Доброго вечора, Артеме! Знову турбую Вас, але з іншої причини – хотів подякувати Вам, за Ваш курс по SEO, та подальшу допомогу! Завдяки Вам, я отримав роботу! Ще раз дякую та бажаю Вам успіхів!

Каріна Гук

Артем, хочу висловити Вам свою подяку за курс “Школа SEO”, він був дуже насичений та цікавий. За час навчання я отримала дуже багато нових знань. Вся інформація була подана дуже доступно, структуровано і послідовно. Дякую, що завжди відповідали на будь-які питання і давали зворотний зв’язок по всім домашнім завданням. Ви дійсно знаєте як донести інформацію так, щоб це було зрозуміло.

Oleksandra

Дякую!) Я потроху додивляюся останні відео нарешті є час)) Вибачте, що не змогла бути інтерактивно, але ви так добре все розповідаєте, що навіть немає питань)

Курс дуже класний. Багато нового, а головне корисного в теперішніх умовах. Дуже потрібна інформація і як працювати на европейською ринки, і як працювати поза рунетом (про що прям неможливо було дізнатися ніде в укрнеті). Короче, курс дуже класний!

Roman Cherepakha

Дуже дякую за Вашу працю! Курс “Школа SEO” можна сміло назвати одним із найкращих курсів по SEO на ринку, а вивчав я більше ніж 10 курсів від різних спеціалістів та компаній для поглиблення знань. Матеріали курсу є інформативними, зрозумілими та цікавими. Ще великим плюсом курсу є можливість поставити свої питання та отримати на них відповідь. На 200% я задоволений цим курсом:)