Хто такий SEO спеціаліст і що він має знати?

Цикл відео “Що має знати SEO спеціаліст, щоб знайти роботу” це серія відео в яких розглядаються реальні задачі які виконують SEO спеціалісти під час роботи. інформація, що до задач доповнена коментарями досвідчених спеціалістів які мають багаторічний досвід.

З цих відео ви зрозумієте:

  • Як виглядає робота SEO спеціаліста.
  • Як виглядають типові задачі SEO спеціаліста
  • Чого очікують при наймі SEO спеціаліста.
  • Які навички цінять роботодавці в цій сфері.
  • Як будувати кар’єру в SEO.

Хто такий SEO спеціаліст?

SEO спеціаліст займається оптимізацією сайтів відповідно до вимог пошукових систем. Спеціаліст з пошукової оптимізації розуміє за яким принципом пошукові системи такі як Google або Bing сортують сторінки в результатах пошуку, та використовує свої знання для покращення сторінок сайтів клієнтів. Таким чином SEO спеціаліст покращує позиції веб сторінок у результатах пошуку та збільшує відвідуваність сайту.

Відео 1: Що має знати SEO спеціаліст щоб знайти роботу

Розбираємо тестові завдання на вакансію SEO спеціаліста та популярні помилки на прикладах. Які знання потрібні, щоб влаштуватися на роботу? Що очікують роботодавці в SEO? Базові навички які потрібні для працевлаштування.

Відео 2: Збір ключових слів

В цьому відео розмовляємо з Ігорем Шулежко керівником компанії “rankup.company” , що він очікує від SEO спеціаліста базового рівня. Як проходять співбесіди в rankup.company.Також в відео розглядаємо як виконати тестові задачі на збір ключових слів: збір статистики та розділення фраз на групи.

Відео 3: Написання ТЗ на текст

В цьому відео ми розглядаємо як написати базове технічне завдання для текстової оптимізації сторінки, що нам точно варто врахувати та з чого почати.

Відео 4: Як зробити план побудови посилань (Link Building Plan)

Разом з Ігорем Рудником розглянули як на основі аналізу конкурентів зрозуміти скільки зовнішніх посилань потрібно для потрапляння сайту на перші позиції пошукових систем. Як обрати правильний темп створення лінків та які типи посилань обрати для своєї стратегії просування сайту.

Відео 5: Кого наймають в SEO? Як стати middle/senior SEO?

В розмові з Віктором Карпенко ми обговорили: кого зараз наймають в SEO та, що робити seo junior спеціалістам в реальних умовах. Які обов’язкові хард скіли мають бути у SEO спеціаліста та як будувати кар’єру в SEO.

Віктором Карпенко – SEO експерт з багаторічним досвідом в висококонкурентних нішах та регіонах. Директор студії seoprofy.com та linkchecker.pro